bizuteria-2020.pl

Błyskotki jest to pojęcie bardzo szerokie. Jak możemy je pogrupować? Jak najbardziej poprzez surowiec, z jakiego pozostają zrobione i jakie dodatki wykorzystano. My natomiast przeprowadzimy klasyfikację pod kątem rodzaju produktów złotniczych.
Łańcuszki na Szyję – lubiane od wielu lat, tak samo poprzez płeć piękną i facetów. Delikatna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj umieszczona na piersi to kwintesencja niewieściego uroku.
Złote kolczyki to następny typ nie tylko damskich wyrobów jubilerskich. Zazwyczaj wytwarza się je ze białego złota. Wyróżniamy wiele klas koczyków, na przykład Angielski. Właśnie one są najbardziej znane pod względem sprzedaży ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Pierścionki od lat ozdabiają także męską rękę. Bywają te klasyczne, choć bywają także wzory z rubinami. Z reguły przypisuje się im jakąś personifikacje.
Bransoletki są to niewielkie łańcuszki, które dziewczyny często ubierają na rękę, jednak czasami również na nogę, od niedawana stało się to niezwykle modne
Beadsy – rodzaj, jaki wszedł do nas ze słonecznych Włoch. Korale nasuwane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletę z zapięciem. Dzięki temu, że zawieszki dostępne w nieliczonej kombinacji typów niemalże każda bransoletka jest oryginalna.
Na światowym rynku znalazła swoje miejsce również edycja mająca swoje korzenie w Ameryce. W której zawieszki są zawieszane do ogniw bransoletki przy pomocy niedużego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charms.
Obrączki – przynależą do rodziny pierścieni. Ostatnio niebagatelnie zyskały na sławie. Zakochani marzą mieć modele spersonalizowane także indywidualną dedykacją.
Zegarki – dziś przedstawiana końcowa rodzina z segmentu biżuterii. Niezwykle często wybierana również przez facetów. Ważny pozostaje nie wyłącznie surowiec, ale również urządzenie wewnątrz.
Typów biżuterii pozostaje całkiem dużo. Kiedy już wybieramy często lepiej poszukać niewielką firmę złotniczą. Wyroby będą zdecydowanie przedniejszej klasy, ponadto również nieco tańsze.

biżuteria 2020