ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale społecznościowe czy poradniki pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do rozmów na temat garderoby czy dbania o wygląd. Kobiety myślą że nie warto pytać faceta o to co założy na siebie, ma na sobie, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł prezentacji gadreroby w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących zniechęca bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki