slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe terminy opisujące stereotypową damę? My znamy: uczucie, rodzina i wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak postrzega siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują postawy na zabój pochłoniętego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują tkliwości, stałości w uczuciach, ale w drugiej połowie w sekrecie pragną by obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opory, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych dam? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece małe lub większe potrzeby, ażeby pamiętać jakie z nich są najistotniejsze oraz na tych skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba pielęgnować często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później po prostu gaśnie. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna