stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na koszt zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych krajów jest daleko w tyle, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu z bliska polscy producenci są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego pojawia się problem klientów? Brak wystarczających zdolności projektujących czy szukający są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wejście na właściwy tor. Ludzie widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, czy też innej części garderoby ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy jedynie zbadać miejscowy asortyment.

Reasumując postarajmy się polubić to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę miejscowym projektantom i innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety